Altijd snel, veilig en onbezorgd Kunnen werken?

Wij implementeren en beheren een optimale werkomgeving voor jou en je team. Voor een vast bedrag per maand, met één contactpersoon. Gewoon goed geregeld!

IT-gemak biedt u All-in ICT aan. Dit bekend écht All-in! Zo komen wij ook in Zwijndrecht zonder voorrijkosten of andere kosten bij u alles in orde maken. 

Wij verwijzen u over 5 seconden door naar de homepagina van IT-gemak

Dienstverlening van IT-gemak

From professional network management, advanced WiFi environment or seamless migration to realizing watertight security or complete ICT management. IT-Gemak offers a wide range of services. From the Cloud and our own data center. Whatever your ICT question is, we tailor our work to your wishes. View our services

Misschien ook interessant

Active Directory

Active Directory (AD) is een eigen implementatie door Microsoft van de directoryservice LDAP in combinatie met DNS en Kerberos voor het gebruik in Windows-omgevingen vanaf Windows 2000.
Active Directory staat beheerders toe om het beleid (rechten en instellingen) in het netwerk van een organisatie te beheren. Ook het automatisch installeren van software en patches behoort tot de mogelijkheden. Active Directory slaat instellingen in relatie tot een object centraal op in een database. Een AD-netwerk kan variëren van een netwerk van een paar honderd tot miljoenen objecten.
Een Active Directory bestaat uit:

Forests
Domein(en)
Sites
Organizational Units (OU)
Active Directory werd geïntroduceerd met Windows 2000 Server. De komst van Windows 2003 Server markeerde een nieuwe versie van Active Directory.

Bron: https://nl.wikipedia.org/wiki/Active_Directory