Altijd snel, veilig en onbezorgd Kunnen werken?
Wij implementeren en beheren een optimale werkomgeving voor jou en je team. Voor een vast bedrag per maand, met één contactpersoon. Gewoon goed geregeld!
IT-gemak biedt u All-in ICT aan. Dit bekend écht All-in! Zo komen wij ook in Zwijndrecht zonder voorrijkosten of andere kosten bij u alles in orde maken.
Wij verwijzen u over 5 seconden door naar de homepagina van IT-gemak
Dienstverlening van IT-gemak
From professional network management, advanced WiFi environment or seamless migration to realizing watertight security or complete ICT management. IT-Gemak offers a wide range of services. From the Cloud and our own data center. Whatever your ICT question is, we tailor our work to your wishes. View our services
Misschien ook interessant
Managed services
Managed services is het overhevelen van enkele bedrijfsprocessen naar een externe partij met als doel een hogere efficiëntie of lagere kosten. Het wordt ook wel uitbesteden genoemd. De organisatie die eigenaar is van de operaties of het systeem dat wordt beheerd door een ander, wordt de klant genoemd. De organisatie die de managed service aanbiedt wordt beschouwd als de dienstverlener. Om de verantwoordelijkheden gestructureerd over te hevelen naar een externe partij, maakt men vaak gebruik van application management.
De getransfereerde taken omvatten meestal niet alle taken van een organisatie. Een telecombedrijf kan bijvoorbeeld besluiten de taken van haar call center uit te besteden aan een dienstverlener. De klant blijft verantwoordelijk voor het functioneren van zijn organisatie. De klant draagt echter een deel van de verantwoordelijkheid over aan de dienstverlener door middel van een service level agreement.